» Dzień Dziecka w Szkole Maszerskiej Alaska !!!

27 maja w sobotę w godz. 12.00 – 18.00

serdecznie zapraszamy na piknik rodzinny dzieci (małe i duże, a nawet te całkiem duże) ze swoimi rodzicami i swoimi pieskami. Zapewniamy świetną zabawę

W programie min: trening psich zaprzęgów, podchody z psami, zabawy ruchowe, konkurs plastyczny z nagrodami, dla chętnych mecz ping-ponga i skoki na trampolinie, ognisko i pieczenie kiełbasek.

Dla ambitnych szkolenie posłuszeństwa z psem prowadzone przez profesjonalnego tresera. Możecie ćwiczyć z własnym pieskiem, możemy też udostępnić swoje.

Ilość miejsc ograniczona. Koszt 100 zł od osoby dorosłej, 50 zł od dziecka.

Na wszelkie pytania odpowiadamy i zgłoszenia przyjmujemy pod adresem email: elawydra@wp.pl

» Zobacz również

  • Wakacje tuż, tuż…Wakacje tuż, tuż… Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na wakacje pod namiotami z psami zaprzęgowymi. W programie m.in.:  treningi z psami zaprzęgowymi (przygotowanie sprzętu maszewskiego, nauka […]
  • Najbliższe terminyNajbliższe terminy Uwaga! Przyjmujemy zgłoszenia na treningi w następujących terminach: 29.01 niedziela, 26.02 niedziela, 11.03 sobota, 25.03 sobota.  Czas: 2 godziny. W planie: udział w treningu […]
  • Szkoła Maszerska Alaska w TVP2Szkoła Maszerska Alaska w TVP2 Dwa dni temu gościliśmy TVP2 "Pytanie na śniadanie". Koniecznie zobaczcie: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/28641330/wies-rudno-psie-zaprzegi-jak-zostac-maszerem
  • Najbliższe szkolenie już 11 czerwca. Przyjmujemy zgłoszenia!Najbliższe szkolenie już 11 czerwca. Przyjmujemy zgłoszenia! Plan szkolenia: 10.00 - Spacer socjalizacyjny z psami. 11.00 - Dogtrekking w teorii, prezentacja. 12.00 - Przygotowanie psa do treningu, podstawowe komendy, ćwiczenia, niezbędny […]
  • Zapraszamy na jednodniowe szkoleniaZapraszamy na jednodniowe szkolenia Najnowsze terminy szkoleń grupowych jednodniowych: 13.08 niedziela, 20.08 niedziela, 2.09 sobota, 14.10. sobota. Zapraszamy do rezerwacji miejsc. Jak zawsze w planie poza tematem […]

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wakacje tuż, tuż…

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na wakacje pod namiotami z psami zaprzęgowymi. W programie m.in.:  treningi z psami zaprzęgowymi (przygotowanie...

Zamknij