» Dzień Dziecka w Szkole Maszerskiej Alaska !!!

27 maja w sobotę w godz. 12.00 – 18.00

serdecznie zapraszamy na piknik rodzinny dzieci (małe i duże, a nawet te całkiem duże) ze swoimi rodzicami i swoimi pieskami. Zapewniamy świetną zabawę

W programie min: trening psich zaprzęgów, podchody z psami, zabawy ruchowe, konkurs plastyczny z nagrodami, dla chętnych mecz ping-ponga i skoki na trampolinie, ognisko i pieczenie kiełbasek.

Dla ambitnych szkolenie posłuszeństwa z psem prowadzone przez profesjonalnego tresera. Możecie ćwiczyć z własnym pieskiem, możemy też udostępnić swoje.

Ilość miejsc ograniczona. Koszt 100 zł od osoby dorosłej, 50 zł od dziecka.

Na wszelkie pytania odpowiadamy i zgłoszenia przyjmujemy pod adresem email: elawydra@wp.pl

» Zobacz również

  • Wakacje tuż, tuż…Wakacje tuż, tuż… Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na wakacje pod namiotami z psami zaprzęgowymi. W programie m.in.:  treningi z psami zaprzęgowymi (przygotowanie sprzętu maszewskiego, nauka […]
  • Najbliższe terminyNajbliższe terminy Uwaga! Przyjmujemy zgłoszenia na treningi w następujących terminach: 29.01 niedziela, 26.02 niedziela, 11.03 sobota, 25.03 sobota.  Czas: 2 godziny. W planie: udział w treningu […]
  • Szkoła Maszerska Alaska w TVP2Szkoła Maszerska Alaska w TVP2 Dwa dni temu gościliśmy TVP2 "Pytanie na śniadanie". Koniecznie zobaczcie: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/28641330/wies-rudno-psie-zaprzegi-jak-zostac-maszerem
  • Najbliższe szkolenie już 11 czerwca. Przyjmujemy zgłoszenia!Najbliższe szkolenie już 11 czerwca. Przyjmujemy zgłoszenia! Plan szkolenia: 10.00 - Spacer socjalizacyjny z psami. 11.00 - Dogtrekking w teorii, prezentacja. 12.00 - Przygotowanie psa do treningu, podstawowe komendy, ćwiczenia, niezbędny […]
  • Dziś wielki dzień! Rusza nasza strona Szkoły Maszerskiej !!!!Dziś wielki dzień! Rusza nasza strona Szkoły Maszerskiej !!!! Hurra! Hurra! 18 stycznia 2017 r. rodzi się nasza strona internetowa Szkoły. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu wiele ciekawych informacji i że przede wszystkim odwiedzicie nas w realnej […]

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wakacje tuż, tuż…

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na wakacje pod namiotami z psami zaprzęgowymi. W programie m.in.:  treningi z psami zaprzęgowymi (przygotowanie...

Zamknij