» NASZA OFERTA

» Trening psich zaprzęgów (2 godz)

Wspólne przygotowanie psów i sprzętu do treningu, startowanie zaprzęgu, rozebranie psów z szelek, odprowadzenie do kennelu, pojenie psów.

  • udział w treningu przewodnik i jeden pies,
  • trening psa, praca w zaprzęgu z innymi psami,
  • udział w treningu bez własnego psa.

» Jednodniowe szkolenie

Spacer socjalizacyjny, wykład z zakresu psychologii psów, udział w treningu przewodnik i jeden pies, obiad.

» Biwak weekendowy (sobota, niedziela)

2 spacery socjalizacyjne, 3 wykłady teoretyczne w tym z zakresu psychologii psów i dyscypliny sportu zaprzęgowego, 2 treningi praktyczne, obiad i ognisko, karmienie psów, latem nocleg pod namiotem lub w pobliskim hotelu na własny koszt, w okresie jesień- zima-wiosna nocleg w pobliskim hotelu na własny koszt.

» Przejażdżki psimi zaprzęgami

Wspólne przygotowanie psów i sprzętu do treningu, przejażdżka psim zaprzegiem, rozebranie psów z szelek, odprowadzenie do kennelu, pojenie psów.

» Rodzinny weekend z psami zaprzęgowymi

Oferta skierowana do rodzin również z małymi dziećmi. Nie możecie mieć w domu psa, a bardzo je kochacie? Przygotowujecie się do przyjęcia psa do swojej rodziny? Chcecie spędzić wspaniałe chwile bardzo blisko natury ? Chcecie wziąć udział w wykładzie o komunikacji zwierząt? Nauczyć się jak je dobrze zrozumieć? Jak odczytać ich mowę ciała? Szczegóły do ustalenia indywidualnie. W programie m.in. wspólny trening, zajęcia i zabawy z psami, spacer lub podchody z zadaniami w lesie, ognisko.

» Szkolenie psów

Po treningu psich zaprzęgów oferujemy Państwu dodatkowe szkolenia z psiego posłuszeństwa użytkowego, rekreacyjnego dog frisbee lub frizgillity. Szczegóły ustalamy indywidualnie.

Prosimy o zgłaszanie się do nas poprzez formularz lub bezpośrednio na email: elawydra@wp.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress