» Rodzinny weekend z psami w Szkole Maszerskiej

W ostatni weekend gościliśmy 6-letnią Mireczkę i jej rodziców. Mira marzyła by spędzić weekend z psami północy i poczuć się jak „Nela na kole podbiegunowym” 🙂 Pobyt udał się wspaniale. Cała rodzina brała udział w przygotowaniach do treningów, jeździła zaprzęgami i cieszyła się bliskością Natury.

» Galeria zdjęć

» Zobacz również

  • Voucher dla Przyjaciela :)Voucher dla Przyjaciela 🙂 To nasza specjalna propozycja, gdy nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego, kto kocha psy tak jak my 🙂 Zapraszamy do zakupu vouchera na szkolenia, weekend rodzinny lub przejażdżkę […]
  • Najbliższe szkolenie już 11 czerwca. Przyjmujemy zgłoszenia!Najbliższe szkolenie już 11 czerwca. Przyjmujemy zgłoszenia! Plan szkolenia: 10.00 - Spacer socjalizacyjny z psami. 11.00 - Dogtrekking w teorii, prezentacja. 12.00 - Przygotowanie psa do treningu, podstawowe komendy, ćwiczenia, niezbędny […]
  • Znani i lubiani na naszych zaprzęgachZnani i lubiani na naszych zaprzęgach Jesteśmy zaszczyceni, że nasze zaprzęgi skusiły takie Gwiazdy jak Agnieszka Grochowska i Darek Gajewski 🙂 W zaprzęgu pani Agnieszki biegł husky Dyzio, z którym zagrała w filmie "Obce […]
  • Wakacje tuż, tuż…Wakacje tuż, tuż… Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na wakacje pod namiotami z psami zaprzęgowymi. W programie m.in.:  treningi z psami zaprzęgowymi (przygotowanie sprzętu maszewskiego, nauka […]
  • Najbliższe terminyNajbliższe terminy Uwaga! Przyjmujemy zgłoszenia na treningi w następujących terminach: 29.01 niedziela, 26.02 niedziela, 11.03 sobota, 25.03 sobota.  Czas: 2 godziny. W planie: udział w treningu […]

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Szkoła Maszerska Alaska w Pytaniu na Śniadanie
Szkoła Maszerska Alaska w TVP2

Dwa dni temu gościliśmy TVP2 "Pytanie na śniadanie".

Zamknij