» Wakacje tuż, tuż…

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na wakacje pod namiotami z psami zaprzęgowymi. W programie m.in.: 

treningi z psami zaprzęgowymi (przygotowanie sprzętu maszewskiego, nauka ubierania psa w szelki, opieka nad psami, przejażdżki psimi zaprzęgami) * rajd pieszy z psami * nocne podchody * zadania w terenie * ogniska (nauka piosenek harcerskich i biesiadnych, wykonywanie instrumentów muzycznych) * spotkanie z treserem psów i rozmowa z zakresu psychologii psów i bezpiecznego kontaktu z psem * ćwiczenia praktyczne z psami z posłuszeństwa * „ agillity na wesoło” czyli zabawy i tor przeszkód pokonywany z psem * Dzień Indiański (tworzenie pióropuszy i amuletów, malowanie obrazów na płótnie, obiad polowy, zabawy i taniec indiański) * wyprawa nad rzekę.

 

Terminy:

1-7 lipca 2017 r.

12-18 sierpnia 2017 r.

woj. mazowieckie, Rudno koło Kołbieli

Dodatkowe informacje:

Noclegi w namiotach 3-4 os. (można ze sobą zabrać swój własny namiot) * Dla chętnych jazda konna za dodatkową opłatą * Dzieci i młodzież mogą korzystać z telefonów komórkowych i tabletów tylko podczas ciszy poobiedniej (1 godz./dziennie) * Wszyscy uczestnicy biorą udział w przygotowaniach posiłków * Każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia obozu maszerskiego i fotoreportaż z obozu. Koszt: 1000 zł. Ilość miejsc ograniczona * Wiek uczestników, dwie grupy: 8-12 lat i 12-16 lat. Najmłodsze dzieci w przypadku burzy nocują w naszym domu.

W sytuacji rezygnacji dziecka z obozu podczas jego trwania Organizatorzy nie zwracają opłaty za obóz. Każdy uczestnik musi mieć ubezp. NW.

Pytania i zgłoszenia mailowe: elawydra@wp.pl

Prowadzenie: instruktor sportu psich zaprzęgów, instruktor ZHP, trener szkolenia psów, technicy weterynarii, licencjonowani  maszerzy.

Organizator: Szkoła Maszerska Alaska, Fundacja Alaska, Hodowla Alaskan Malmute Z Klanu Wydry, Hodowla Psów Rasowych Takuna.

» Zobacz również

  • Dzień Dziecka w Szkole Maszerskiej Alaska !!!Dzień Dziecka w Szkole Maszerskiej Alaska !!! 27 maja w sobotę w godz. 12.00 – 18.00 serdecznie zapraszamy na piknik rodzinny dzieci (małe i duże, a nawet te całkiem duże) ze swoimi rodzicami i swoimi pieskami. Zapewniamy świetną […]
  • Najbliższe szkolenie już 11 czerwca. Przyjmujemy zgłoszenia!Najbliższe szkolenie już 11 czerwca. Przyjmujemy zgłoszenia! Plan szkolenia: 10.00 - Spacer socjalizacyjny z psami. 11.00 - Dogtrekking w teorii, prezentacja. 12.00 - Przygotowanie psa do treningu, podstawowe komendy, ćwiczenia, niezbędny […]
  • Najbliższe terminyNajbliższe terminy Uwaga! Przyjmujemy zgłoszenia na treningi w następujących terminach: 29.01 niedziela, 26.02 niedziela, 11.03 sobota, 25.03 sobota.  Czas: 2 godziny. W planie: udział w treningu […]
  • Zapraszamy na jednodniowe szkoleniaZapraszamy na jednodniowe szkolenia Najnowsze terminy szkoleń grupowych jednodniowych: 13.08 niedziela, 20.08 niedziela, 2.09 sobota, 14.10. sobota. Zapraszamy do rezerwacji miejsc. Jak zawsze w planie poza tematem […]
  • Dziś wielki dzień! Rusza nasza strona Szkoły Maszerskiej !!!!Dziś wielki dzień! Rusza nasza strona Szkoły Maszerskiej !!!! Hurra! Hurra! 18 stycznia 2017 r. rodzi się nasza strona internetowa Szkoły. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu wiele ciekawych informacji i że przede wszystkim odwiedzicie nas w realnej […]

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Czym skorupka za młodu nasiąknie…

Zobaczcie jak 6-letnia Hania wspaniale radziła sobie na zaprzęgu malamutów Z Klanu Wydry. Towarzyszyła jej 11-letnia Julka. To świetny czas...

Zamknij