» Wakacje tuż, tuż…

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na wakacje pod namiotami z psami zaprzęgowymi. W programie m.in.: 

treningi z psami zaprzęgowymi (przygotowanie sprzętu maszewskiego, nauka ubierania psa w szelki, opieka nad psami, przejażdżki psimi zaprzęgami) * rajd pieszy z psami * nocne podchody * zadania w terenie * ogniska (nauka piosenek harcerskich i biesiadnych, wykonywanie instrumentów muzycznych) * spotkanie z treserem psów i rozmowa z zakresu psychologii psów i bezpiecznego kontaktu z psem * ćwiczenia praktyczne z psami z posłuszeństwa * „ agillity na wesoło” czyli zabawy i tor przeszkód pokonywany z psem * Dzień Indiański (tworzenie pióropuszy i amuletów, malowanie obrazów na płótnie, obiad polowy, zabawy i taniec indiański) * wyprawa nad rzekę.

 

Terminy:

1-7 lipca 2017 r.

12-18 sierpnia 2017 r.

woj. mazowieckie, Rudno koło Kołbieli

Dodatkowe informacje:

Noclegi w namiotach 3-4 os. (można ze sobą zabrać swój własny namiot) * Dla chętnych jazda konna za dodatkową opłatą * Dzieci i młodzież mogą korzystać z telefonów komórkowych i tabletów tylko podczas ciszy poobiedniej (1 godz./dziennie) * Wszyscy uczestnicy biorą udział w przygotowaniach posiłków * Każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia obozu maszerskiego i fotoreportaż z obozu. Koszt: 1000 zł. Ilość miejsc ograniczona * Wiek uczestników, dwie grupy: 8-12 lat i 12-16 lat. Najmłodsze dzieci w przypadku burzy nocują w naszym domu.

W sytuacji rezygnacji dziecka z obozu podczas jego trwania Organizatorzy nie zwracają opłaty za obóz. Każdy uczestnik musi mieć ubezp. NW.

Pytania i zgłoszenia mailowe: elawydra@wp.pl

Prowadzenie: instruktor sportu psich zaprzęgów, instruktor ZHP, trener szkolenia psów, technicy weterynarii, licencjonowani  maszerzy.

Organizator: Szkoła Maszerska Alaska, Fundacja Alaska, Hodowla Alaskan Malmute Z Klanu Wydry, Hodowla Psów Rasowych Takuna.

» Zobacz również

  • Dzień Dziecka w Szkole Maszerskiej Alaska !!!Dzień Dziecka w Szkole Maszerskiej Alaska !!! 27 maja w sobotę w godz. 12.00 – 18.00 serdecznie zapraszamy na piknik rodzinny dzieci (małe i duże, a nawet te całkiem duże) ze swoimi rodzicami i swoimi pieskami. Zapewniamy świetną […]
  • Najbliższe szkolenie już 11 czerwca. Przyjmujemy zgłoszenia!Najbliższe szkolenie już 11 czerwca. Przyjmujemy zgłoszenia! Plan szkolenia: 10.00 - Spacer socjalizacyjny z psami. 11.00 - Dogtrekking w teorii, prezentacja. 12.00 - Przygotowanie psa do treningu, podstawowe komendy, ćwiczenia, niezbędny […]
  • Najbliższe terminyNajbliższe terminy Uwaga! Przyjmujemy zgłoszenia na treningi w następujących terminach: 29.01 niedziela, 26.02 niedziela, 11.03 sobota, 25.03 sobota.  Czas: 2 godziny. W planie: udział w treningu […]
  • Zapraszamy na jednodniowe szkoleniaZapraszamy na jednodniowe szkolenia Najnowsze terminy szkoleń grupowych jednodniowych: 13.08 niedziela, 20.08 niedziela, 2.09 sobota, 14.10. sobota. Zapraszamy do rezerwacji miejsc. Jak zawsze w planie poza tematem […]
  • Voucher dla Przyjaciela :)Voucher dla Przyjaciela 🙂 To nasza specjalna propozycja, gdy nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego, kto kocha psy tak jak my 🙂 Zapraszamy do zakupu vouchera na szkolenia, weekend rodzinny lub przejażdżkę […]

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Czym skorupka za młodu nasiąknie…

Zobaczcie jak 6-letnia Hania wspaniale radziła sobie na zaprzęgu malamutów Z Klanu Wydry. Towarzyszyła jej 11-letnia Julka. To świetny czas...

Zamknij