» WYKŁADOWCY

Dr Konrad Witek, 16 lat pracy w sporcie wyczynowym, zajmuje się badaniami zawodników kadr narodowych i olimpijskich, jest adiunktem w Zakładzie Biochemii Instytutu Sportu w Warszawie. Wykonywał badania w laboratorium antydopingowym podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012 oraz podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie 2012. Prowadził wykłady dla trenerów kadr narodowych oraz trenerów zaplecza kadry, m.in. w ramach Akademii Trenerskiej organizowanej przez Instytut Sportu w Warszawie. Jest członkiem International Society of Exercise and Immunology. Przebiegł kilkanaście maratonów, brał udział w kilkunastu zawodach canicrossowych oraz kilkudziesięciu biegach na dystansach do 5 do 21km. Prowadził szkolenia dla ludzi amatorsko uprawiających sport, np. podczas targów EXPO przed Maratonem Warszawski, w Krynicy Zdroju podczas Festiwalu Biegowego oraz w ramach Akademii Triathlonu. Jest autorem artykułów popularno-naukowych dla sportowców amatorów, które ukazały się m.in. na portalu www.bieganie.pl czy w czasopiśmie dla biegaczy Ultra. Jest współautorem kilkunastu artykułów naukowych, opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych. Ostatnimi czasy nad bieganie przedkłada jazdę na rowerze szosowym.

Dla szkoły Maszerskiej Alaska poprowadził wykłady z zakresu podstawy fizjologii wysiłku fizycznego, podstawy teorii treningu sportowego, przygotowania do treningów, zawodów sportowych, podstaw żywienia w sporcie, metod wspomagania treningu sportowego i z zajęć praktycznych przykładowy trening biegowy.

 

Beata Pawłowska -Sielecka startuje w zawodach psich zaprzęgów od 15 lat. Wielokrotna Mistrzyni Polski w różnych dyscyplinach zaprzęgowych w tym 5 razy w bikejoringu. Dwukrotna Mistrzyni Europy (ECF i ESDRA) oraz druga wicemistrzyni świata (IFSS).

Dla kursantów Szkoły Maszerskiej Alaska poprowadziła praktyczny trening z bikejoringu.

 

 

 

 

 

 

Agata Korpetta – Wspólwłaścicielka najstarszej w Polsce hodowli Prima isteniejącej od 1947r. Na wystawach psów rasowych w zasadzie od urodzenia. Dyplomowany psi fryzjer (groomer) kursy ukończone w Wielkiej Brytanii, Norwich, oraz w Holandii. Prowadziła zajęcia w Univesidad Veterinaria de Lugo (Hiszpania) techniki pielęgnacji psów 2004r. Również sędziowała na konkursie strzyżenia psów Ferrol, Hiszpania. Prawie 5 lat pracowała w klinice weterynaryjnej Clinika Veterynaria de Tapia, Hiszpania Sędzia Kynologiczny II grupy FCI. Bardzo lubi prowadzić zajęcia handlingu, zwraca dużą uwagę na poprawność pokazania psa jak i kontakt pomiędzy handlerem a psem. Asystentka trenera zwierząt planowych. Założycielka wielu stron na facebooku poświęconym zaginionym zwierzętom, zwłaszcza psom. Wspóltwórca Casting Dogs na facebooku. W domu obecnie mieszkają psy, 3 koty, 1 papuga i ludzka reszta.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress