» Zapraszamy na jednodniowe szkolenia

Najnowsze terminy szkoleń grupowych jednodniowych:

13.08 niedziela, 20.08 niedziela, 2.09 sobota, 14.10. sobota.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc. Jak zawsze w planie poza tematem głównym, czyli dyscypliną sportową (psie zaprzęgi, bikejoring, canicross lub dogtrekking) będą teoretyczne i praktyczne zajęcia z behawiorystą i instruktorem szkolenia psów, mnóstwo cennych informacji, konsultacje z Instruktorem Sportu Psich Zaprzęgów, pyszny obiad, miła atmosfera, dobra zabawa i spacer socjalizacyjny dla psów. Wkrótce więcej informacji.

Chętnych na szkolenia grupowe i na indywidualne (terminy i plan do uzgodnienia) zapraszamy do zgłaszania się : elawydra@wp.pl

» Zobacz również

  • Najbliższe szkolenie już 11 czerwca. Przyjmujemy zgłoszenia!Najbliższe szkolenie już 11 czerwca. Przyjmujemy zgłoszenia! Plan szkolenia: 10.00 - Spacer socjalizacyjny z psami. 11.00 - Dogtrekking w teorii, prezentacja. 12.00 - Przygotowanie psa do treningu, podstawowe komendy, ćwiczenia, niezbędny […]
  • Voucher dla Przyjaciela :)Voucher dla Przyjaciela 🙂 To nasza specjalna propozycja, gdy nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego, kto kocha psy tak jak my 🙂 Zapraszamy do zakupu vouchera na szkolenia, weekend rodzinny lub przejażdżkę […]
  • Wakacje tuż, tuż…Wakacje tuż, tuż… Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na wakacje pod namiotami z psami zaprzęgowymi. W programie m.in.:  treningi z psami zaprzęgowymi (przygotowanie sprzętu maszewskiego, nauka […]
  • Dzień Dziecka w Szkole Maszerskiej Alaska !!!Dzień Dziecka w Szkole Maszerskiej Alaska !!! 27 maja w sobotę w godz. 12.00 – 18.00 serdecznie zapraszamy na piknik rodzinny dzieci (małe i duże, a nawet te całkiem duże) ze swoimi rodzicami i swoimi pieskami. Zapewniamy świetną […]
  • Najbliższe terminyNajbliższe terminy Uwaga! Przyjmujemy zgłoszenia na treningi w następujących terminach: 29.01 niedziela, 26.02 niedziela, 11.03 sobota, 25.03 sobota.  Czas: 2 godziny. W planie: udział w treningu […]

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Najbliższe szkolenie już 11 czerwca. Przyjmujemy zgłoszenia!

Plan szkolenia: 10.00 - Spacer socjalizacyjny z psami. 11.00 - Dogtrekking w teorii, prezentacja. 12.00 - Przygotowanie psa do treningu,...

Zamknij