» Zapraszamy na jednodniowe szkolenia

Najnowsze terminy szkoleń grupowych jednodniowych:

13.08 niedziela, 20.08 niedziela, 2.09 sobota, 14.10. sobota.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc. Jak zawsze w planie poza tematem głównym, czyli dyscypliną sportową (psie zaprzęgi, bikejoring, canicross lub dogtrekking) będą teoretyczne i praktyczne zajęcia z behawiorystą i instruktorem szkolenia psów, mnóstwo cennych informacji, konsultacje z Instruktorem Sportu Psich Zaprzęgów, pyszny obiad, miła atmosfera, dobra zabawa i spacer socjalizacyjny dla psów. Wkrótce więcej informacji.

Chętnych na szkolenia grupowe i na indywidualne (terminy i plan do uzgodnienia) zapraszamy do zgłaszania się : elawydra@wp.pl

» Zobacz również

  • Dziś wielki dzień! Rusza nasza strona Szkoły Maszerskiej !!!!Dziś wielki dzień! Rusza nasza strona Szkoły Maszerskiej !!!! Hurra! Hurra! 18 stycznia 2017 r. rodzi się nasza strona internetowa Szkoły. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu wiele ciekawych informacji i że przede wszystkim odwiedzicie nas w realnej […]
  • Najbliższe szkolenie już 11 czerwca. Przyjmujemy zgłoszenia!Najbliższe szkolenie już 11 czerwca. Przyjmujemy zgłoszenia! Plan szkolenia: 10.00 - Spacer socjalizacyjny z psami. 11.00 - Dogtrekking w teorii, prezentacja. 12.00 - Przygotowanie psa do treningu, podstawowe komendy, ćwiczenia, niezbędny […]
  • Dzień Dziecka w Szkole Maszerskiej Alaska !!!Dzień Dziecka w Szkole Maszerskiej Alaska !!! 27 maja w sobotę w godz. 12.00 – 18.00 serdecznie zapraszamy na piknik rodzinny dzieci (małe i duże, a nawet te całkiem duże) ze swoimi rodzicami i swoimi pieskami. Zapewniamy świetną […]
  • Wakacje tuż, tuż…Wakacje tuż, tuż… Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na wakacje pod namiotami z psami zaprzęgowymi. W programie m.in.:  treningi z psami zaprzęgowymi (przygotowanie sprzętu maszewskiego, nauka […]
  • Voucher dla Przyjaciela :)Voucher dla Przyjaciela 🙂 To nasza specjalna propozycja, gdy nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego, kto kocha psy tak jak my 🙂 Zapraszamy do zakupu vouchera na szkolenia, weekend rodzinny lub przejażdżkę […]

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Najbliższe szkolenie już 11 czerwca. Przyjmujemy zgłoszenia!

Plan szkolenia: 10.00 - Spacer socjalizacyjny z psami. 11.00 - Dogtrekking w teorii, prezentacja. 12.00 - Przygotowanie psa do treningu,...

Zamknij